Depilacja – gładka skóra i naturalne piękno

Każda kobieta marzy o idealnie gładkiej skórze, najlepiej bez wysiłku i problemów związanych z usuwaniem owłosienia.

Depilacja laserowa kontra depilacja woskiem

Do najczęściej spotykanych problemów należą:

  • wrastające włoski
  • zacięcia maszynką
  • przesuszona skóra
  • alergie na kosmetyki do depilacji
  • niedokładne usuwanie owłosienia
  • szybkie odrastanie włosów

Chcąc zapewnić sobie idealnie gładką skórę na dłuższy czas, wiele kobiet sięga po wosk do depilacji. Niestety, mało która z pań jest zadowolona z efektów domowych zabiegów. Najczęściej nie udaje się wyrwać wszystkich włosków. Często też pojawia się problem z aplikacją plastrów. Dlatego, warto zdecydować się na zabieg w salonie kosmetycznym. Wosk albo laserowe usuwanie owłosienia. Pierwsze zapewnia gładką skórę, którą można się cieszyć nawet do pięciu tygodni. Zabieg jest stosunkowo krótki. Laserowa depilacja trwa nieco dłużej, ale pozwala na trwałe pozbycie się niechcianych włosków. Niestety, czasami ze względu na stan zdrowia, nie jest możliwe przeprowadzenie zabiegu. Wówczas odpowiednio wykonana depilacja woskiem, jawi się jako najwygodniejsze rozwiązanie.

Usuwanie owłosienia laserem – jak wygląda?

Laser Vectus to najnowocześniejsze urządzenie, pozwalające na trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia. Dzięki technologii fototermolizy selektywnej, wiązka światła trafia bezpośrednio do komórki barwnikowej włosa. Nie uszkadzane są przy tym żadne inne tkanki, przez co zabieg jest całkowicie bezpieczny. Zabieg jest niezwykle skuteczny, pozwala na pozbycie się 95% włosków, z obszaru, który poddamy depilacji. Pozostałe 5% to włoski, które były akurat w fazie spoczynku. Po roku należy przeprowadzić jeszcze jedną sesję, która do końca rozwiąże problem z niechcianym owłosieniem.

A co z woskiem?

Depilacja woskiem, wykonana w salonie jest dokładna i daje większe szanse na brak problemów z wrastającymi włoskami. Zabieg jest prosty. Kosmetyczka dobiera najbardziej odpowiedni rodzaj wosku, który rozprowadza na wybranej powierzchni. Następnie masa jest zrywana jednym, płynnym i pewnym ruchem.

Wrastające włoski po depilacji

Wrastające włoski to problem dotyczący wielu kobiet. Najprostszą metodą, żeby się go pozbyć, jest usunięcie przyczyny. Aby tego dokonać należy przeprowadzić trwałe usunięcie owłosienia.
Laser daje nam taką możliwość. Decydując się na przeprowadzenie zabiegu z użyciem lasera diodowego Vectus, dajemy sobie gwarancję na perfekcyjnie gładką skórę, oraz brak problemów związanych z wrastającymi włoskami lub zapaleniem mieszków włosowych. Trwałe pozbycie się włosków to duży komfort i oszczędność czasu. A także pieniędzy, ponieważ sumaryczny koszt kosmetyków i urządzeń do depilacji wykonywanej na przestrzeni lat, zdecydowanie przekracza koszt zabiegu depilacji laserowej. Nowoczesna technologia pozwala na trwałe i bezbolesne usunięcie problemu niechcianego owłosienia. Warto z niej skorzystać.Jeżeli jednak nadal nie jesteś pewna czy to zabieg dla ciebie, zawsze możesz umówić się na darmowe konsultacje oferowane przez klinikę kosmetologiczną.


Vigrax - tabletki na potencję - sprawdź naturalne, ziołowe tabletki na impotencję!

Jak powiększyć penisa? - naturalne powiększanie penisa. Powiększ swojego penisa nawet o 7,5 cm.

Pro Long System - skuteczne powiększanie penisa.

 penis rozmiar

CommentsLeave a Reply