Depilacja laserowa – jest się czego bać?

Na rynku usług medycyny kosmetycznej istnieją najróżniejsze oferty. Klientki mogą przebierać spośród mnóstwa propozycji, które bardzo często dają różne jakościowo efekty. Ważne jest, aby dobrze rozpoznać wszelkie plusy i minusy każdej z nich, ponieważ zdecydowanie się na słabo jakościowo usługę, może się dla nas skończyć bardzo niefortunnie.

Jaką depilację wybrać?

Tak postawione pytanie obarczone jest pewnym błędem. Otóż nie da się jednoznacznie na nie odpowiedzieć bez znajomości podstawowych założeń danego klienta. Ile pieniędzy chce się przeznaczyć na zabieg? Jak długo oczekujemy, że będzie trwał efekt zabiegu? Są to punkty wyjściowe do dalszej analizy naszych poczynań. Depilacja laserowa czy klasyczna? Tutaj zdecydowanie i bardzo wyraźnie można dostrzec dzielące je różnice. Tak jak pierwszą można wykonać za pomocą najróżniejszych specyfików lub narzędzi nawet w domu(niezastąpione maszynki do golenia), tak na drugą należy się odpowiednio przygotować. Z uwagi na powyższe bezwzględnie trzeba rozważyć czy na pewno życzymy sobie właśnie takiego zabiegu. Będzie się on wiązał ze stosunkowo dużym wydatkiem, a nawet z koniecznością przybycia parokrotnie do salonu. Klasyka czy nowoczesność? Być może dalsza część artykułu rozjaśni nam nieco horyzont.

Zobacz: Depilacja laserowa Gdańsk – Clinica Cosmetologica

Bez bólu

Często zdarza się, że kobiety obawiają się laserowej depilacji z powodu domniemania o inwazyjność samego zabiegu. Miałby się on odznaczać tym, że podczas naświetlania, osoba im poddana, odczuwa nieprzyjemne rzeczy, z bólem włącznie. I rzeczywiście – w przypadku niektórych technik można się z tym spotkać, jednakże nie we wszystkich. Technologia wciąż prze do przodu, dzięki czemu pojawia się coraz więcej narzędzi pozwalających na bezbolesne dokonanie całej procedury. Przykładem takiej nowinki jest laser vectus, który od jakiegoś czasu pojawił się na polskim rynku. Ośrodki, w których się go używa, bardzo sobie chwalą jego skuteczność, połączoną z brakiem w zasadzie jakichkolwiek skutków ubocznych. Tak jak przy innych formach depilacji laserem, wymagane jest kilkukrotne wykonanie zabiegu, jednakże za każdym razem odbywa się to bez bólu czy jakichś innych nielubianych przez nikogo rzeczy.

Nasz wybór

W zasadzie najważniejszymi kwestiami jest to, że depilacją wiązkami światła daje dużo bardziej trwałe efekty, aniżeli klasycznymi metodami. Zrozumiałe jest jednakże to, że nie każdy chce od razu zdecydować się na tak drastyczną formę terapii, dlatego czasami woli zachowawczo sięgnąć po to, co już dobrze zna. Nie ma w tym niczego złego, ale zawsze dobrze jest również i zainteresować się chociaż tym, co jeszcze jest do zaoferowania człowiekowi. Być może metoda, której się obawiamy, okaże się dużo lepsza od dotychczasowej i to ona właśnie zajmie jej miejsce, jako ta ‚którą się zna i się sprawdziło’. Warto się nad tym dobrze zastanowić.


Vigrax - tabletki na potencję - sprawdź naturalne, ziołowe tabletki na impotencję!

Jak powiększyć penisa? - naturalne powiększanie penisa. Powiększ swojego penisa nawet o 7,5 cm.

Pro Long System - skuteczne powiększanie penisa.

 penis rozmiar

CommentsLeave a Reply