Gdzie wybrać się na zabieg depilacji laserowej w Gdyni? Jaki laser wybrać?

Depilacja laserowa

Naturalnym jest to, że na ciele każdego człowieka pojawiają się włoski, jednak często ich występowanie powoduje dyskomfort w codziennym funkcjonowaniu, stąd korzystamy z wielu metod służących ich usunięciu. Jeśli jednak nadal mamy problem z nadmiernym owłosieniem na pomoc przybywa depilacja laserowa. Ten zabieg idealnie sprawdzi się u osób, które do tej pory korzystały z tradycyjnych metod depilacji, a których jedynym efektem była podrażniona skóra czy zapalenie mieszków włosowych.  Dzięki depilacji laserowej można mieć pewność, że po kilku zabiegach pozbędziemy się owłosienia na długi czas. 

Dlaczego depilacja laserowa?

depilacja laseremTen zabieg polecany jest osobom, które borykają się z tendencją do wrastania włosów a także pojawiającymi się stanami zapalnymi na depilowanej skórze. Depilacja laserowa poza usuwaniem włosów wpływa na dobrą kondycję skóry, zapobiega infekcjom. Zabieg ten sprawdza się także w niwelowaniu dyskomfortu ze względu na pojawienie się włosów, jak również przy nadmiernej potliwości. Obecnie jest uważana za najskuteczniejszą metodę usuwania owłosienia a także praktycznie bezbolesną. Odczuwalne podczas zabiegu ukłucie nie jest bolesne a zależy jedynie od indywidualnej wrażliwości pacjenta i od depilowanej okolicy.

Przed pierwszym zabiegiem

Pierwszy zabieg depilacji laserowej poprzedzony jest konsultacją. Kosmetolog przeprowadza wywiad, ocenia kondycję i typ skóry oraz włosa, aby na tej podstawie odpowiednio dobrać parametry lasera. Jeśli podczas konsultacji nie pojawiły się żadne przeciwwskazania do wykonania depilacji laserowej, przeprowadzana jest próba laserowa.

Na czym polega zabieg?

Podczas zabiegu wykorzystywany jest laser diodowy, którego głowica emituje światło wnikające wgłąb skóry poprzez łodygę włosa. W ten sposób uszkadzane są komórki macierzyste mieszka włosowego, co przekłada się na jego zniszczenie, ale także zapobiega ewentualnej regeneracji. Podczas zabiegu światło lasera może nie dotrzeć do wszystkich mieszków włosowych, które mogą być uśpione, dlatego nie można usunąć ich podczas pierwszego zabiegu. Trwałe usunięcie wszystkich, nawet tych, których jeszcze nie widać odbywa się podczas kolejnego zabiegu. Ewentualne, odrastające włosy są cienkie i jasne, przez co są praktycznie niewidoczne. Depilacja laserowa umożliwia pozbycie się owłosienia z takich miejsc jak:

 •  Twarz
 •  Pachy
 •  Ręce
 •  Nogi
 •  Plecy
 •  Miejsca intymne
 •  Pośladki
 •  Brzuch

Depilacja laserowa Gdynia – DepilacjaVectus
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: +48 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Jak przygotować się do zabiegu    depilacji laserowej?

Do zabiegów depilacji laserowej należy się odpowiednio przygotować. Czas jaki należy poświęcić przed wykonanym zabiegiem w dużej mierze zależy od kondycji skóry i zdrowia danej osoby, koloru i jakości włosów. Jednak niezależnie od tego, każda osoba, która zdecyduje się na ten zabieg powinna zastosować się do kilku wskazań:

 • należy zaprzestać usuwaniu owłosienia na miesiąc przed planowanym zabiegiem
 • pół roku przed zabiegiem należy zrezygnować z kuracji doustnej retinoidami
 • trzy tygodnie przed zabiegiem należy zaprzestać stosowania maści z retinoidami
 • dwa tygodnie przed zabiegiem należy odstawić leki światło uwrażliwiające i zioła o takim działaniu np. dziurawiec, nagietek
 • należy zrezygnować z opalania na kilka tygodni przed depilacja laserową

Jak zadbać o skórę po zabiegu?

Po wykonanym zabiegu laserowego usuwania owłosienia pojawia się podrażnienie oraz obrzęk okołomieszkowy. Taki stan ustępuje najczęściej po kilku godzinach od zabiegu, czasami trwa kilka dni. Okres po zabiegu wymaga przestrzegania pewnych zasad. Należy unikać:

 • gorących kąpieli
 • korzystania z sauny lub basenu
 • produktów przeznaczonych do skóry, które w swoim składzie mają alkohol lub spirytus
 • peelingów i złuszczania skóry do około 2 tygodni po zabiegu
 • opalania a także samoopalaczy do 3 tygodni po zabiegu

Dowiedz się więcej na tej stronie – https://www.rmf.fm/magazyn/news,17482,czy-depilacja-laserowa-jest-skuteczna.html


Vigrax - tabletki na potencję - sprawdź naturalne, ziołowe tabletki na impotencję!

Jak powiększyć penisa? - naturalne powiększanie penisa. Powiększ swojego penisa nawet o 7,5 cm.

Pro Long System - skuteczne powiększanie penisa.

 penis rozmiar

Comments5 Responses to “Gdzie wybrać się na zabieg depilacji laserowej w Gdyni? Jaki laser wybrać?”

 1. gomez on Grudzień 20th, 2018 11:55

  Korzystałem z depilacji laserowej pleców i polecam. Co? Zdziwieni, że facet? Każdemu wolno 😉

 2. baal on Luty 21st, 2019 19:59

  Nie ma co się czarować, depilacja laserowa facetom też się przydaje. Kobiety coraz częściej wybierają gładkich Panów 🙂

 3. diablo on Marzec 1st, 2019 07:01

  No jestem zaskoczony, że na takiej typowo „męskiej” stronie jest artykuł poświęcony depilacji laserowej. To przecież dla Pań.

 4. Pablo on Kwiecień 26th, 2019 12:05

  A tam bzdury gadacie, że to dla Pań. Depilacja laserowa jest dla każdego – każdy może nabawić się zapalenia mieszków włosowych i wtedy taki zabieg jest najlepszym rozwiązaniem.

 5. danielson on Czerwiec 6th, 2019 16:09

  Jak ktoś rozważa temat depilacji laserowej to najlepiej pójść na darmową konsultację. Ja polecam gabinet Clinica Cosmetologica w Gdyni – opowiedzieli mi tam szczegółowo o wszystkich wskazaniach i przeciwwskazaniach do depilacji.

Leave a Reply