Krem przeciwzmarszczkowy – na co zwracać uwagę?

Upływ czasu nie jest łaskawy dla naszej urody i zdrowia. Z wiekiem zauważamy najpierw pojawiające się drobne zmarszczki mimiczne przy delikatnej skórze oczu. Z czasem zmarszczki pod oczami stają się coraz bardziej widoczne, skóra na twarzy robi się mniej elastyczna, traci jednolity koloryt, tworzą się na niej bruzdy i wklęsłe linie.

Jeśli nie bierzemy pod uwagę chirurgicznych ingerencji, do poprawiania urody warto stosować dobre serum przeciwzmarszczkowe, które polepszy kondycję Zmarszczki pod okiemskóry, nawilży ją, dostarczy odpowiednich składników odżywczych i nada blask. Warto inwestować w dobre jakościowo kremy przeciwzmarszczkowe, zawierające naturalne składniki, gdyż tylko takie kosmetyki są bezpieczne dla skóry i dają pożądane efekty.

Krem przeciwzmarszczkowy – co powinien zawierać, a czego nie?

Dobre kremy przeciwzmarszczkowe powinny posiadać składniki rzeczywiście poprawiające kondycję skóry, takie jak:

• regenerujące – pobudzają produkcję kolagenu i elastyny, spłycają zmarszczki, dodają skórze gęstości, jędrności i elastyczności, wspomagają skórę w odbudowie uszkodzonych komórek. Takie działanie posiada między innymi wyciąg z żeń-szenia i koenzym Q10;

• wzmacniające naczynia krwionośne – odpowiadają za prawidłowy przepływ krwi i umożliwiają dostarczenie komórkom wszystkich niezbędnych składników odżywczych;

• nawilżające – pomagające utrzymać właściwy poziom nawilżenia, chronią przez utratą wody, uszkodzeniami i odkształceniami wynikającymi z przesuszenia skóry, np. koenzym Q10, ekstrakt z lawendy, pirolidynokarboksylan magnezu;

• pomagające w zwalczaniu wolnych rodników – neutralizują odpowiedzialne za starzenie skóry wolne rodniki, np. koenzym Q10, kofeina, antyoksydanty z ekstraktów roślinnych.

Buatic - krem na zmarszczki

Buatic- serum przeciwzmarszczkowe

Jeśli kupujemy krem przeciwzmarszczkowy, zwróćmy również uwagę, aby nie posiadał silikonów, parabenów i innych niepotrzebnych substancji chemicznych, a jedynie te, które posiadają dobroczynne właściwości.

Silikony działają tylko powierzchniowo, nie poprawiają faktycznego stanu skóry a wręcz go pogarszają – zatykają pory, skóra nie oddycha i szybciej się starzeje. Parabeny, formaldehyd, PEGi to wciąż stosowane w produkcji substancje, o których szkodliwym wpływie na nasze zdrowi wciąż się dyskutuje. Lepiej więc ich unikać w codziennej pielęgnacji.

Naturalny krem przeciwzmarszczkowy

Jeśli szukamy naturalnego kremu przeciwzmarszczkowego, który poprawi nasza skórę, a przy tym będzie bezpieczny do codziennego stosowania, warto przyjrzeć się bliżej składowi kremu Buatic. Jest to w 100 % naturalny krem, a zawarte w nim roślinne ekstrakty mają dobroczynny wpływ na nasza skórę. Krem wnika w skórę, nawilżając ją i odżywiając oraz stymuluje jej komórki do produkcji kolagenu i elastyny. Dzięki temu staje się gęstsza, elastyczniejsza i jędrniejsza.

Składniki aktywne, jakie znajdziemy w Buatic to np.:

• ekstrakt z pąków topoli czarnej, który uszczelnia naczynia krwionośne, nawilża, wygładza i ujędrnia;
  • ekstrakt z żeń-szenia syberyjskiego – bogaty w witaminę C, witaminy z grupy B, magnez, żelazo, ma działanie tonizujące i ujędrniające, rewitalizuje i regeneruje skórę dojrzałą;
  • ekstrakt ruszczyka kolczastego – wzmacnia naczynia krwionośne i poprawia przepływ krwi;
  • ekstrakt z lawendy – o działaniu nawilżającym, wygładzającym i odmładzającym;
  • kofeina – pobudza mikrokrążenie, niweluje obrzęki, chroni przed działaniem wolnych rodników;
  • koenzym Q10 – głęboko regeneruje skórę, według badań ma zdolność spłycania zmarszczek, poza tym nawilża i chroni przed wolnymi rodnikami;
  • palmitynian tetrapeptydu – pobudza produkcję kolagenu i elastyny, zapobiega postarzającemu procesowi glikacji białek.

Buatic to produkt uniwersalny, odpowiadający na wszystkie potrzeby skóry. Mogą go używać osoby młode, jako profilaktykę przeciwzmarszczkową oraz osoby o cerze dojrzałej, wymagającej zdecydowanego działania. Może być też stosowany jako krem przeciwzmarszczkowy dla mężczyzn, którzy docenią jego zalety: szybko się wchłania, bez pozostawienia widocznego filmu na skórze oraz nie ma wyraźnego zapachu, który czyniłby go produktem wyłącznie dla kobiet.

Zmarszczki na twarzy

Krem przeciwzmarszczkowy odpowiedni do potrzeb skóry

W zależności od wieku skóry, kremy powinny dostarczać jej składników, których w tym czasie potrzebuje. Czego innego potrzebuje skóra młoda, która często ma problemy z uregulowaniem łojotoku i trądzikiem. Należy wówczas stosować kremy, które w swoim składzie posiadają wyciągi ziołowe regulujące wydzielanie sebum i działające przeciwzapalnie. Nieco inne potrzeby ma skóra dojrzała, pozbawiona elastyczności i nawilżenia. Nie uwzględniając potrzeb skóry, stosując nieodpowiednie kosmetyki pozbawione składników aktywnych, możemy jej bardziej zaszkodzić, niż pomóc.

Wybierając kremy, należy również zwrócić uwagę, na jakie partie skóry chcemy go zastosować. Inny rodzaj składników posiada krem pod oczy przeciwzmarszczkowy, ze względu na bardzo wrażliwą i cienką skórę pod oczami. Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy powinien mieć więc delikatny skład, aby nie podrażniać skóry w okolicach oczu. Przy wyborze takiego kosmetyku należy zwracać szczególną uwagę na to, czy krem nie posiada drażniących substancji chemicznych.

Vigrax - tabletki na potencję - sprawdź naturalne, ziołowe tabletki na impotencję!

Jak powiększyć penisa? - naturalne powiększanie penisa. Powiększ swojego penisa nawet o 7,5 cm.

Pro Long System - skuteczne powiększanie penisa.

penis rozmiar