Mechaniczne leczenie impotencji

Od dość dawna stosowane są mechaniczne sposoby wspomagania erekcji. Jedną z nich jest pompka próżniowa. Zbudowana jest ona ze specjalnego, zakładanego na prącie cylindra, połączonej z nim ręcznej lub zasilanej baterią pompki oraz pierścienia erekcyjnego.

Zasada działania pompki próżniowej: z założonego na prącie cylindra wypompowuje się powietrze, by wytworzyć próżnię i ściągnąć krwi do ciał jamistych. Następnie, po uzyskaniu odpowiedniego wzwodu, cylinder jest zdejmowany, a do nasady prącia przesuwa się pierścień erekcyjny, który blokując odpływ krwi podtrzymuje erekcję.

Nieskomplikowany mechanizm i bezpieczeństwo stosowania pompki próżniowej sprawia, że jest to dobry i efektywny sposób, trzeba jednak pamiętać, że metoda ta jednak nie leczy przyczyny zaburzeń, zaś działa jedynie doraźnie, objawowo i głównie pomocniczo. Mimo iż około połowa mężczyzn używających pompki próżniowej osiąga bardzo dobre efekty, to często dość szybko rezygnuje z tej metody ze względu na jej spore ograniczenia: dyskomfort związany ze stosowaniem pompki, brak naturalności i spontaniczności stosunku seksualnego oraz z uwagi pewną niewygodę i nieporęczność.


Vigrax - tabletki na potencję - sprawdź naturalne, ziołowe tabletki na impotencję!

Jak powiększyć penisa? - naturalne powiększanie penisa. Powiększ swojego penisa nawet o 7,5 cm.

Pro Long System - skuteczne powiększanie penisa.

 penis rozmiar

CommentsLeave a Reply