Najlepsze sposoby na cerę naczynkową

Obecnie wiele osób poszukuje skutecznej kuracji dla cery naczynkowej, która pomoże zredukować widoczność rozszerzonych na naczynek i polepszyć wygląd cery.

Poniżej wymieniamy idealne zabiegi dla cery naczynkowej:

1. Laser Varilite

Jest to bardzo skuteczny zabieg zamykania naczynek. Laser Varilite opiera się kontrolowanym oddziaływaniu ciepłem na konkretne naczynko w celu jego obkurczenia i zamknięcia. Pozostałe tkanki zostają nienaruszone, a sam zabieg jest bardzo bezpieczny. W efekcie naczynka o czerwonym i niebieskim zabarwieniu zostają zamknięte i przestają być widoczne. Metoda ta działa zarówno w przypadku naczynek na twarzy, jak i na nogach, szyi i dekolcie. Dodatkowo laser Varilite świetnie radzi sobie z trądzikiem różowatym.
Po skończonym zabiegu należy unikać przez 3 dni sauny i basenu oraz stosować krem zalecony przez kosmetologa.

2. Laser Harmony XL

Jeśli naszym problemem jest cera naczynkowa zabiegi laserem Harmony XL będą świetnym rozwiązaniem. Pozwolą one także na odmłodzenie i rozjaśnienie skóry. Działanie lasera Harmony XL opiera się na wykorzystaniu głowicy NIR. Pozwala ona użycie podczerwieni do zamknięcia rozszerzonych naczynek.
Laser Harmony XL można stosować na skórze nie stosując wcześniej żadnych zabiegów przygotowujących. Świetnie radzi on sobie z wiotką skórą i zmarszczkami. Po kuracji należy nawilżać i natłuszczać skórę zgodnie z zaleceniem kosmetologa.

3. Głowica Hot-Cold

Dzięki temu zabiegowi możliwa jest skuteczna pielęgnacja cery naczynkowej. Wykorzystuje on specjalną głowicę, która masuje skórę i powoduje zamykanie naczynek. W efekcie zabieg ten dodatkowo pomaga usunąć zmarszczki pod oczami, obrzęki i zaczerwienienia oraz ujędrnić i zregenerować skórę.
Do zabiegu nie trzeba się wcześniej przygotowywać. Natomiast po zakończeniu zabiegu  skóra może zostać jeszcze zaczerwieniona przez kilka godzin. Cerę należy odpowiednio nawilżać, zgodnie z zaleceniami kosmetologa.

4. Ultradźwięki

Zabieg wykorzystujący ultradźwięki opiera się na zastosowaniu specjalnie dobranej ampułki. W przypadku cery naczynkowej stosowana jest ampułka z witaminą C. Następnie głowica, która emituje ultradźwięki zaczyna oddziaływać na cerę z rozszerzonymi naczynkami i wprowadza składnik aktywny w głąb skóry.
Jeśli naszym problemem jest cera naczynkowa pielęgnacja za pomocą głowicy w tym zabiegu jest bardzo efektywna. Dodatkowo wykonuje ona delikatny masaż, co stymuluje skórę do regeneracji oraz produkcji kolagenu. Dzięki zabiegowi z wykorzystaniem ultradźwięków skóra jest widocznie odżywiona i nawilżona.

Aby najlepiej poradzić sobie z rozszerzonymi naczynkami, najlepiej udać się na konsultacje do kosmetologa. Najwłaściwiej dobierze on odpowiednią kurację oraz ilość i częstotliwość zabiegów. Dlatego zapraszamy na darmowe konsultacje w Clinica Cosmetologica


Vigrax - tabletki na potencję - sprawdź naturalne, ziołowe tabletki na impotencję!

Jak powiększyć penisa? - naturalne powiększanie penisa. Powiększ swojego penisa nawet o 7,5 cm.

Pro Long System - skuteczne powiększanie penisa.

 penis rozmiar

CommentsLeave a Reply