Pożegnaj się z klasyczną depilacją dzięki laserowej technologii usuwania owłosienia!

Presja społeczeństwa na posiadanie gładkiej skóry bez żadnych skaz czy włosów sprawia, że coraz więcej osób czuje się niekomfortowo sami ze sobą i szukają sposobu, by sprostać wygórowanym oczekiwaniom kreowanym przez media. Jednak w temacie owłosienia naszego ciała często zdarza się, że jest ono wynikiem zaburzeń hormonalnych czy przebytych chorób, przez co np. u kobiet pojawiają się włosy w nietypowych miejscach takich jak klatka piersiowa czy twarz, powodując zakłopotanie i wstyd. Dobra wiadomość jest jednak taka, że da się tego pozbyć, decydując się na prosty zabieg przy pomocy lasera. Poznaj zalety depilacji laserowej i podejmij decyzję już dziś!


Depilacja laserowa – działanie, przebieg oraz skutki zabiegu

Sam zabieg jest przeprowadzany w większości salonów kosmetycznych oraz klinik medycyny estetycznych, jako że stał się bardzo popularny oraz zainteresowanie nim rośnie z każdym dniem. Depilacja laserowa polega na podgrzaniu cebulki włosa w wybranej części ciała specjalną głowicą laserową emitującą wiązkę światła w postaci tzw. „strzału”. Można poczuć wówczas delikatne ukłucie przypominające igłę, jednak nie jest to w żaden sposób bolesne. Depilacji za pomocą lasera można poddać praktycznie każdą część ciała, m.in.:

 • Twarz
 • Plecy
 • Okolice bikini
 • Klatkę piersiową
 • Szparę pośladkową
 • Nogi

I to właśnie te wyżej wymienione partie ciała są najczęściej wskazywane jako te, które chcemy wydepilować laserowo, jako że różne schorzenia czy przyjmowane leki spowodowały wzmożony wzrost włosów w nieprzewidzianych miejscach. Depilacja laserowa pozwala nam w stosownie krótkim czasie pozbyć się raz na zawsze włosów z wybranej przez nas części ciała, dzięki czemu skóra znów staje się gładka i promienna. Najważniejszym skutkiem tego zabiegu jest jednak fakt, że włosy z poddanej działaniu lasera części ciała przestają odrastać już na zawsze, eliminując problem codziennej depilacji za pomocą jednorazowych maszynek powodujących często duże podrażnienia. Po zabiegu głównymi zaleceniami są:

 • Unikanie basenów przez co najmniej 2 tygodnie
 • Bezwzględny zakaz korzystania z solarium przez 2 tygodnie
 • Używanie lekkiego i delikatnego kremu z filtrem (nawet zimą)
 • Używanie delikatnych kosmetyków pielęgnacyjnych
 • Ostrożne mycie skóry poddanej zabiegowi

Przestrzeganie tych wytycznych pozwoli nam na uniknięcie nieprzyjemnych podrażnień i zaczerwienionej skóry, co może być nawet bolesne.

Ile to kosztuje, i czy każdego stać na zabieg depilacji laserowej?

Mimo zaawansowanej technologii dzięki której powstał laser przeznaczony do depilacji laserowej, salony kosmetyczne oraz kliniki medycyny estetycznej proponują bardzo atrakcyjne ceny za samą usługę – koszt zazwyczaj zaczyna się od 200 zł w górę, w zależności od renomy danego salonu a także technologii, jaką wykorzystuje. Laserowe usuwanie owłosienia można zakupić w systemie ratalnym, a także w jednorazowej płatności w pakiecie, którego cena jest zwykle bardzo atrakcyjna, dzięki czemu zabieg jest dostępny na praktycznie każdą kieszeń.

Depilacja laserowa otwiera przed nami nowe możliwości – pozwala na pozbycie się uciążliwego zarostu i niechcianych włosów
raz na zawsze, a kompleksy czy wstyd związany z tym znikną równie szybko co włosy z naszego ciała!

Laserowe usuwanie owłosienia w Clinica Cosmetologica Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
tel. +48 791 600 607
gdynia@clinicacosmetologica.pl


Vigrax - tabletki na potencję - sprawdź naturalne, ziołowe tabletki na impotencję!

Jak powiększyć penisa? - naturalne powiększanie penisa. Powiększ swojego penisa nawet o 7,5 cm.

Pro Long System - skuteczne powiększanie penisa.

 penis rozmiar

CommentsLeave a Reply