Profilaktyka przy Impotencji

Wielu mężczyzn, znając problemy swoich kolegów i wiedząc, że „życie upływa” niejednokrotnie zastanawia: jak uniknąć kłopotów z potencją? Rewelacyjnych, gotowych i „jedynie słusznych” recept próżno szukać. Poniżej kilka rad, które mogą pomóc w walce o zachowanie potencji jak najdłużej i choć częściowo uchronić panów przed zaburzeniami wzwodu.

I Niezwykle ważna jest Twoja aktywność seksualna.

Regularny seks to jedna z podstaw dobrej kondycji mężczyzny, albowiem systematyczna aktywność stymuluje i poprawia funkcje seksualne oraz pozytywnie wpływa m. in. na stan mięśni i naczyń odpowiedzialnych za erekcję.

II Bardzo ważny jest zdrowy styl życia.

Aktywny i higieniczny tryb życia to jeden z kluczowych elementów profilaktyki zaburzeń erekcji. Należy przede wszystkim unikać siedzącego trybu życia i spędzać dużo czasu w ruchu (sporty, spacery, basen lub każda inna dowolna aktywność fizyczna, najlepiej codziennie, minimum po pół godziny). Zrezygnuj całkowicie, lub przynajmniej ogranicz znacznie palenia papierosów i spożywani alkoholu. Zwróć uwagę na swoją dietę i kontroluj masę ciała. Nawet jeśli takie zalecenia wydają Ci się banalne, to najpierw je wypróbuj i sprawdź czy działają. Z pewnością osiągniesz wymierne korzyści nie tylko w profilaktyce zaburzeń potencji, ale także możesz uchronić się przed takimi schorzeniami, jak cukrzyca, miażdżyca, nadciśnienie tętnicze czy choroba wieńcowa.

III Zadbaj o swoją kondycję psychiczną.

Walcz ze stresem, naucz się radzić sobie z nim. Postaraj się unikać sytuacji konfliktowych, przemęczenia i przeciążenia psychicznego oraz niegromadzenia negatywnych emocji. Regularny i zdrowy sen, odpowiedni, najlepiej aktywny wypoczynek i pozytywne nastawienie do życia i świata – to Twoi wielcy sprzymierzeńcy. Zwróć uwagę i dbaj o dobre relacje z drugą połówką, wspólnie rozwiązujcie Wasze problemy tak życia codziennego, jak i sfery seksualnej.

Po I, II, III i X: zawitaj do lekarza specjalisty.

Nie bój się takiej wizyty, jeśli tylko cokolwiek ze sfery seksualnej mogło Cię zaniepokoić. Wsłuchaj się w swój organizm, obserwuj do. Obserwuj reakcje partnerki, wsłuchaj się w nie, w to co mówi, sugeruje, etc. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek pytania dotyczące Waszej strefy intymnej umów wizytę u seksuologa, psychologa, kardiologa lub urologa. Uzyskasz tam fachową poradę, najprawdopodobniej taką, która uspokoi Ciebie i Twoja druga połówkę, a z pewnością dowiesz się jak postępować ze swoimi wątpliwościami. Lekarz specjalista pomoże rozwiązać Twoje problemy i w razie potrzeby wskaże właściwe postępowanie.

 


Vigrax - tabletki na potencję - sprawdź naturalne, ziołowe tabletki na impotencję!

Jak powiększyć penisa? - naturalne powiększanie penisa. Powiększ swojego penisa nawet o 7,5 cm.

Pro Long System - skuteczne powiększanie penisa.

 penis rozmiar

CommentsLeave a Reply