Używki – groźny wróg męskości

Długotrwałe stosowanie używek ma bezpośredni i znaczący w pływ na wiele sfer życia człowieka i jego kondycję psycho-fizyczną, w tym oczywiście na sferę intymną. W większości przypadków środki uzależniające tak działają, że zwykle nie zauważa się ich destrukcyjnego wpływu na nasze życie.

Tak zwane „korzystne” działanie środków odurzających (alkohol, kokaina, marihuana czy amfetamina) jest pozorne, choć początkowo wydaje się być „pomocne”, ostatecznie jednak jest tragiczne w skutkach, w tym dla seksualności i kondycji osoby uzależnionej.

Prowadzone na uzależnionych od używek mężczyznach badania wykazały wysoką szkodliwość na zdolność do pełnego stosunku płciowego oraz na jakość i ilość nasienia. Najwyższy odsetek osób z problemami w tym zakresie mieli narkomani (90 %), w grupie długoletnich palaczy tytoniu problem dotyczył ok.75 % z nich, zaś wśród alkoholików odsetek takich osób wahał się w przedziale 50 do 85 %.

Z podobnymi problemami borykają się także lekomani lekomanii i osoby przyjmujące środki dopingujące. We wszystkich grupach stwierdzono także takie oznaki, jak: „spadek libido, kłopoty z erekcją i ejakulacją, zaburzenia hormonalne, przyspieszone starzenie, nieprawidłowości w układzie naczyniowym i nerwowym. W ich wyniku – zanikowe zmiany w jądrach!”


Vigrax - tabletki na potencję - sprawdź naturalne, ziołowe tabletki na impotencję!

Jak powiększyć penisa? - naturalne powiększanie penisa. Powiększ swojego penisa nawet o 7,5 cm.

Pro Long System - skuteczne powiększanie penisa.

 penis rozmiar

CommentsLeave a Reply