Zaburzenia wzwodu

Mężczyźni, u których zaczynają pojawiać się pierwsze sygnały zaburzeń erekcji, nie powinni lekceważyć ani bagatelizować problemu i w miarę wcześnie zgłosić się do lekarza.Dotyczy to zwłaszcza panów około pięćdziesiątki. I niekoniecznie ich pierwsze kroki winny być skierowane do seksuologa czy lekarza ogólnego, a przynajmniej nie powinni oni być jedynymi medykami, do których pacjent uda się ze swoją „bolączką”.

Lekarzem „pierwszego kontaktu” dla mężczyzn w średnim wieku z problemem nieprawidłowej lub utraconej erekcji w tym wypadku przede wszystkim powinien być – uwaga – kardiolog! Tak proszę panów, to nie jest pomyłka. Specjalista w dziedzinie chorób serca będzie najwłaściwszym „kołem ratunkowym”, jako że od lat prowadzone na świecie badania wykazały, że zaburzenia wzwodu mogą w znacznym stopniu wskazywać na podwyższone ryzyko zgonu z powodu choroby serca.

Naukowcy w swych licznych badaniach potwierdzili istnienie związku pomiędzy zaburzeniami erekcji a chorobami serca, dowodząc, że mężczyźni, u których występowały problemy z erekcją, ulegali chorobom układu krążenia i zawałom serca dwukrotnie częściej niż panowie, u których sfera seksualna funkcjonowała prawidłowo. Uczeni zaobserwowali, że miażdżyca pojawia się najwcześniej właśnie w męskim prąciu, gdyż tętnice penisa są po prostu mniejsze niż pozostałe tętnice, dlatego „tutaj” choroba pojawia się kilka lat wcześniej (ok. 3 – 4 lata) przed pojawieniem się choroby całego układu krążenia.

Zaburzenia erekcji są poważnym ostrzeżeniem, a konkluzja jest taka, że kiedy u lekarza ogólnego pojawia się mężczyzna z problemami ze wzwodem, należałoby wykonać mu kompleksowe badania na okoliczność ewentualnych chorób serca i skierować go pod opiekę kardiologa, gdyż odpowiednio wczesna i intensywna terapia może zapobiec zawałowi serca lub udarowi, a w konsekwencji wydłużyć życie pacjenta o wiele lat.

 


Vigrax - tabletki na potencję - sprawdź naturalne, ziołowe tabletki na impotencję!

Jak powiększyć penisa? - naturalne powiększanie penisa. Powiększ swojego penisa nawet o 7,5 cm.

Pro Long System - skuteczne powiększanie penisa.

 penis rozmiar

CommentsLeave a Reply